Stosowanie wody kokosowej

Woda kokosowa przeznaczona jest dla sportowców, osób narażonych na sytuacje stresowe. To idealne rozwiązanie na kaca!

Właściwości wody kokosowej

Woda kokosowa to w 100% produkt naturalny, bez barwników, bez konserwantów, bez glutenu. Niskokaloryczny, beztłuszczowy napój o właściwościach nawadniających, antybakteryjnych, antywirusowych i antyalergicznych.

Ma lekko słodki, orzechowy smak. Woda kokosowa jest niezwykle bogata w witaminy i składniki mineralne. Jest też naturalnym napojem izotonicznym – ma ten sam poziom elektrolitów co nasza krew. Woda kokosowa to samo zdrowie! Woda kokosowa w swoim składzie zawiera następujące substancje: witamina B1, witamina B2, witamina B3, witamina B5, witamina B6 oraz witamina C. Woda kokosowa rekomendowana jest dla osób, które narażone są na wielogodzinne sytuacje stresowe. To idealne rozwiązanie dla osób walczących z anemią. Woda kokosowa pozytywnie wpływa na funkcjonowanie serca oraz układu krwionośnego. Woda kokosowa to źródło kwasu laurynowego, który naturalnie występuje wyłącznie w kokosie i mleku matki.

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. BIO olej kokosowy nierafinowany znajduje szerokie zastosowanie w kuchni – nadaje się do smażenia oraz smarowania pieczywa. Drobna sól himalajska to znacznie zdrowszy zamiennik klasycznej soli. BIO moringa proszek zawiera 4 razy więcej wapnia niż mleko.