Apple to firma, której już sama nazwa wzbudza ekscytacje u sporej grupy osób. Niemal każdy marzy przecież o tym, by nabyć któreś z ich kultowych urządzeń. Ale kiedy już mamy taką możliwość często nie jesteśmy w stanie się zdecydować, które wybrać. Warto zatem, nieco bliżej przyjrzeć się tym najpopularniejszym produktom firmy Apple, aby podjąć właściwą decyzję.

1. Macbook Pro

Jeśli chodzi o laptopy Apple, to Macbook Pro jest zdecydowanie liderem pośród sprzętów tego producenta. Do wyboru mamy modele 13″ oraz 15″, a możliwości ich konfiguracji jest wyjątkowo dużo. Osoby, które mają spore wymagania dotyczące takiego sprzętu, mogą chociażby zdecydować się na wersję laptopa Apple wyposażoną w 4 rdzeniowy procesor oraz 16 GB pamięci RAM. Co więcej, pamięć masowa w tym przypadku może sięgać nawet 1 TB.

Oczywiście są to jedynie przykłady właściwości, które może posiadać nasz sprzęt, a które są od razu dostrzegalne. Po uruchomieniu laptopa okazuje się bowiem, że posiadamy dostęp do sporej liczby gotowych do użytku aplikacji. Wszystko one są stworzone specjalnie dla systemu OS X.

2. iPad

Ogromną zaletą iPadów jest przede wszystkim ich różnorodność. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż urządzenia te różnią się pomiędzy sobą ilością pamięci czy też wielkością ekranu. Niezwykle istotne jest także to, iż z tabletów Apple korzysta się po prostu sprawnie i wygodnie, co wzbudza ogromną zazdrość konkurencji. Na iPadzie możemy pisać jak na komputerze, wystarczy tylko obrócić go tak, by ekran znajdował się w poziomej pozycji.

Jeśli chodzi o zawartość tabletów, to znajdują się w nich dokładnie te same aplikacje, które dostępne są na iPhonie oraz Macbooku, dzięki czemu każdy kto korzysta już z urządzeń Apple, nie będzie miał żadnym problemów z przyzwyczajeniem się do iPada.

3. iPod

iPod to koronny produkt Apple, który stał się niezwykle popularny wśród wszystkich miłośników muzyki. Steve Jobs, który czuwał nad powstaniem tego urządzenia, zadbał nie tylko o to by było to świetne urządzenie pod względem technicznym, ale również by wyglądało ono po prostu estetycznie. Obecnie dostępnych jest sporo różnych modeli iPoda, wśród których znajdziemy niezwykle mały iPod Nano, czy uwielbiany przez miłośników biegania iPod Shuffle. Większe modele, takie jak Classic czy Touch zapewniają nam natomiast możliwość przeniesie na nie ogromnej ilości muzyki.

Apple nie skupia już zbyt dużej uwagi na tworzeniu kolejnych modeli iPodów, z uwagi na rozwój smartfonów, na których swobodnie możemy korzystać z takich aplikacji jak Apple Music, która zapewnia nam stały dostęp do muzyki z całego świata. Wystarczy 5 Euro miesięcznie, aby móc legalnie słuchać ulubionej muzyki, gdziekolwiek się znajdujemy.

4. iMac

iMac to zdecydowanie produkt, który zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Ze względu na swoje cechy charakterystyczne, jest on szczególnie lubiany przez osoby projektujące na komputerach. Chodzi tutaj chociażby o grafików komputerowych czy architektów, którzy szczególnie doceniają 27 calowy monitor 4k, pamięć wynoszącą aż 3 TB oraz możliwość rozbudowy pozostałych elementów w tym sprzęcie.

5. iPhone

Smartfony z klawiszami na zawsze odeszły do przeszłości w momencie, gdy na rynku pojawił się iPhone. To właśnie Apple jako pierwszy postawił na ekrany dotykowe, które obecnie są już czymś zupełnie oczywistym.

Bardzo istotną cechą iPhonów jest ich wytrzymałość, co jest zasługą doskonałego wykonania oraz zastosowanych wyświetlaczy Retina. Jeśli zatem szukasz telefonu cechującego się dobrą jakością, iPhone jest bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli masz problem ze swoim urządzeniem iPhone zajrzyj tutaj: https://sprawdzonyserwisant.pl/search?equipment_slug=iphone-se&repair_slug=iphone-se-uszkodzony-ekran&search_near_address=Warszawa

6. Apple Watch

Aktywność fizyczna wszelkiego rodzaju stała się ostatnio niejako modą. W związku z tym, Apple przygotował coś specjalnego dla osób uprawiających sporty. Zegarek, który nie tylko pokazuje godzinę, ale odbiera i przekazuje informacje z i do innych urządzeń. Podczas treningu nie musimy zatem wyciągać naszego telefonu, aby odebrać wiadomość od znajomych oraz na nią odpowiedzieć.

Dodatkowym atutem Apple Watch jest również to, iż jest on w stanie monitorować nasz trening, informując użytkownika o jego pulsie, czasie aktywności fizycznej czy spalonych kaloriach.

Wedle naszych osobistych upodobań możemy również wybierać spośród szerokiego wachlarza pasków oraz obudów przeznaczonych dla Apple Watch.

Źródło zdjęcia:

https://www.instagram.com/beautyoftechnology/

https://sprawdzonyserwisant.pl/