Stosowanie olejku miętowego

Olejek miętowy nadaje się do kąpieli aromaterapeutycznych. Ponadto – olejek miętowy świetnie udrażnia nos i sprawdza się w roli domowego inhalatora. To popularny olejek stosowany przy masażu.

Właściwości olejku miętowego

Olejek miętowy stosuje się do inhalacji przy przeziębieniu, grypie. Bardzo dobrze udrażnia nos i zatoki. Kąpiele z dodatkiem olejku miętowego pobudzają i wzmacniają organizm. Mają działanie przeciwreumatyczne i rozgrzewające. Parówka z olejkiem miętowym skutecznie oczyszcza cerę trądzikową. Zimny kompres z olejkiem przykładany na czoło łagodzi bóle głowy. Mocny zapach oleju miętowego odstrasza owady i gryzonie.

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. Czy wiesz, że morwa biała bez pestek zmniejsza produkcję tłuszczu, a więc jest rekomendowana dla osób odchudzających się…? Daktyle bez pestek to ciekawa forma przekąski, po którą możesz sięgnąć niemalże zawsze, gdy poczujesz głód. BIO olej kokosowy nierafinowany świetnie sprawdza się w roli domowej odżywki do włosów.