Stosowanie oleju arganowego

Olej arganowy przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Produkt można stosować bezpośrednio na skórę lub połączyć z wodą kwiatową i wmasować.

Właściwości oleju arganowego

Olej arganowy od lat robi furorę w dziedzinie kosmetologii. Dziś już wiadomo, że olej arganowy świetnie sprawdza się w codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej. Olej arganowy spłyca zmarszczki już powstałe i chroni przed powstawaniem kolejnych. Olej arganowy nadaje się do masażu – ujędrnia i nawilża skórę.

Olej arganowy przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do powstawania alergii. Kosmetyk ten rekomendowany jest dla osób, które borykają się z następującymi defektami skórnymi: egzema, trądzik, atopowe zapalenie skóry i łuszczyca.

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. Zdajesz sobie sprawę z tego, że BIO olej kokosowy nierafinowany sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej…? Nasiona chia to maleńkie ziarenka, które chronią organizm przed atakiem wielu chorób cywilizacyjnych. BIO moringa proszek dodaje energii.