93b62004b8b94f4d1533694444a012c41

Stosowanie orzechów laskowych łuskanych

Orzechy laskowe łuskane to świetna forma przekąski, po którą możesz sięgnąć w czasie pracy, szkoły lub podróży. To wspaniały dodatek do sałatek, dań i deserów.

Właściwości orzechów laskowych łuskanych

Orzechy laskowe łuskane to źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), wapnia, potasu, magnezu i fosforu. Okazuje się, że orzechy laskowe łuskane zawierają dużą ilość witaminy E. Orzechy laskowe łuskane powinny zagościć w jadłospisie u osób, które narażone są na wielogodzinną pracę umysłową oraz u osób, które żyją w ciągłym stresie. 

Spożywanie orzechów laskowych zmniejsza ryzyko wystąpienia miażdżycy i nadciśnienia. Orzechy laskowe łuskane z powodzeniem mogą być spożywane przez osoby cierpiące na cukrzycę – zdaniem specjalistów, orzechy laskowe obniżają poziom cukru we krwi.

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. Daktyle bez pestek to ciekawa forma przekąski, po którą możesz sięgnąć niemalże zawsze, gdy poczujesz głód. BIO olej kokosowy znajduje szerokie zastosowanie w kuchni – nadaje się do smażenia oraz smarowania pieczywa. Kasza jaglana przywraca równowagę kwasowo-zasadową organizmu.