93b62004b8b94f4d1533694444a012c41

Stosowanie orzechów laskowych łuskanych

Orzechy laskowe łuskane to świetna forma przekąski, po którą możesz sięgnąć w czasie pracy, szkoły lub podróży. To wspaniały dodatek do sałatek, dań i deserów.

Właściwości orzechów laskowych łuskanych

Orzechy laskowe łuskane to źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), wapnia, potasu, magnezu i fosforu. Okazuje się, że orzechy laskowe łuskane zawierają dużą ilość witaminy E. Orzechy laskowe łuskane powinny zagościć w jadłospisie u osób, które narażone są na wielogodzinną pracę umysłową oraz u osób, które żyją w ciągłym stresie.

Spożywanie orzechów laskowych zmniejsza ryzyko wystąpienia miażdżycy i nadciśnienia. Orzechy laskowe łuskane z powodzeniem mogą być spożywane przez osoby cierpiące na cukrzycę – zdaniem specjalistów, orzechy laskowe obniżają poziom cukru we krwi.

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele zdrowych produktów. Proszek BIO moringa to źródło cennych antyoksydantów. Kasza jaglana to źródło krzemu, czyli substancji, która daje gwarancję mocnych włosów i paznokci. Za pomocą drobnej soli himalajskiej możesz wykonać uzdrowicielską kąpiel solankową.